"Hotel łączy w sobie elegancję i prestiż."

Nowoczesne i komfortowe pokoje hotelu zapewniają Państwu wspaniały wypoczynek. Wszystkie pokoje są z łazienkami, tv-sat, wyposażone w stałe bezpłatne łącze bezprzewodowe. do dyspozycji gości jest parking albo garaż. Chcemy służyć Państwu, również naszym zapleczem konferencyjnym. oferujemy profesjonalną organizację i obsługę spotkań służbowych konferencji i szkoleń. Bogate wyposażenie audiowizualne, dostęp do internetu, wysoki poziom organizacyjny, sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych.

Wśród znawców tematu Austria uchodzi za kraj, w którym znajdziemy najciekawsze miejsca do uprawiania sportów zimowych.

Austriackie Alpy są dla wielu z nich prawdziwą Mekką. Przykładowe propozycje wyjazdów można znaleźć na http://www.neckermann.pl/narty/austria-AT/.

W Austrii na snowboardzie
Austriackie kurorty mają niezwykle atrakcyjną ofertę dla miłośników snowboardu.Tyrol, Styria czy Karyntia to regiony o idealnych warunkach dla wszystkich, którzy lubią zjeżdżać na desce. Znajdziemy tam nowoczesne obiekty, takie jak funpark w Fieberbrunn, „Boarder´s Paradise“ w Ischgl czy snowpark na Schareck.
Karyntia to również raj dla miłośników free-ridingu, którzy cenią sobie przede wszystkim szerokie trasy, na których nie ma zbyt wielkiego tłumu zjeżdżających. Wręcz wymarzonym miejscem jest dla nich lodowiec Mölltaler.

Austriackie szlaki narciarskie
Narciarze jeżdżą do Austrii już od ponad dwóch wieków. Kiedy tylko zaczęto zajmować się turystyką, szybko odkryto potencjał górskich rejonów tego kraju. Obecnie jest to jeden z filarów austriackiej gospodarki, ponieważ tłumy turystów spragnionych dobrych warunków do bezpiecznej jazdy, każdego roku zapełniają austriackie kurorty.
Do szczególnie polecanych miejsc należą miejscowości znajdujące się w okolicach lodowca Stubai. Na jego stokach znajdą się zarówno miejsca idealne do nauki jazdy, jak i szlaki, które zadowolą o wiele bardziej wymagających narciarzy.
Tych, którzy lubią wysokie góry przyciągają z kolei tereny Górnej Austrii, gdzie znajduje się jeden z największych europejskich terenów narciarskich, znany jako region Dachstein West.
Ci, który chcą połączyć narty w Austrii z wypoczynkiem, chętnie wybierają region wypoczynkowy Murtal, gdzie oprócz tras zjazdowych są również tereny spacerowe i liczne atrakcje nie związane z jazdą.

Austria dla kibiców
Austriackie kurorty oferują nie tylko możliwość uprawiania sportów zimowych, ale również podziwiania jak robią to zawodowcy. Organizowane są tam liczne zawody, w wielu dyscyplinach. Szczególnie widowiskowe są oczywiście akrobacje na snowboardzie i nartach oraz konkursy skoków narciarskich. Tego rodzaju atrakcje zawsze przyciągają tłumy kibiców.

Galeria zdjęć:

podróże

wycieczki

wyprawy