"Hotel łączy w sobie elegancję i prestiż."

Nowoczesne i komfortowe pokoje hotelu zapewniają Państwu wspaniały wypoczynek. Wszystkie pokoje są z łazienkami, tv-sat, wyposażone w stałe bezpłatne łącze bezprzewodowe. do dyspozycji gości jest parking albo garaż. Chcemy służyć Państwu, również naszym zapleczem konferencyjnym. oferujemy profesjonalną organizację i obsługę spotkań służbowych konferencji i szkoleń. Bogate wyposażenie audiowizualne, dostęp do internetu, wysoki poziom organizacyjny, sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych.

Wakacje to okres, w którym posiadacze czworonogów mają wiele rozterek.

Pojechać z kotem na wczasy? Czy nasz hotel to zaakceptuje? Czy kot dobrze zniesie podróż? Co zrobić w przypadku wycieczki samolotowej? To tylko kilka spośród dziesiątek pytań, przed którymi co roku stają setki właścicieli czworonogów w Polsce. Często oddanie na jakiś czas do znajomych lub rodziny nie wchodzi w grę ze względu na alergię lub brak odpowiedniego miejsca dla psa czy kota. Taki problem pojawia się przede wszystkim u mieszkańców dużych miast, takich jak Kraków, Warszawa czy Poznań. 
Co zrobić z kotem podczas urlopu?
Trzeba przede wszystkim zainteresować się hotelami dla zwierząt w danym mieście. Jesteś mieszkańcem Warszawy? Wyszukaj odpowiedni hotel dla kotów w Warszawie i sprawdź opinie na jego temat na różnych forach internetowych, na których właściciele zwierząt dzielą się swoimi przeżyciami z tym związanymi. Opieka nad zwierzętami w Warszawie jest tematem bardzo popularnym, szczególnie właśnie w okresie wakacyjnym. Wiele osób prywatnych, którzy mają do tego odpowiednie warunki i mają na to czas, umieszcza ogłoszenia w internecie, że zajmie się czyimiś zwierzętami. Jest to oczywiście lepsza alternatywa, niż widzieć kolejne porzucone zwierze przywiązane do drzewa gdzieś w lesie. Jeżeli jednak zależy nam przede wszystkim na tym, żeby nasz kotem czy piesek miał dobrze, trzeba najpierw sprawdzić takiego człowieka. Najlepiej jest zobaczyć na własne oczy jaki jest jego stosunek do zwierząt i jaki twój pupil ma stosunek do tego człowieka.
Jeśli nie ufasz takim opiekunom do zwierząt zajrzyj tutaj - to polecany hotel dla zwierzaków

Galeria zdjęć:

hotel dla kotów w Warszawie

co zrobić z kotem podczas urlopu

opieka nad zwierzętami w Warszawie