"Hotel łączy w sobie elegancję i prestiż."

Nowoczesne i komfortowe pokoje hotelu zapewniają Państwu wspaniały wypoczynek. Wszystkie pokoje są z łazienkami, tv-sat, wyposażone w stałe bezpłatne łącze bezprzewodowe. do dyspozycji gości jest parking albo garaż. Chcemy służyć Państwu, również naszym zapleczem konferencyjnym. oferujemy profesjonalną organizację i obsługę spotkań służbowych konferencji i szkoleń. Bogate wyposażenie audiowizualne, dostęp do internetu, wysoki poziom organizacyjny, sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych.

Do głównych kosztów podróżowania po Polsce zaliczyć trzeba koszty transportu oraz miejsca noclegowego.

Wiele osób doda do tego koszty wyżywienia - trzeba wziąć jednak pod uwagę, że nawet przebywając w domu musimy coś jeść i jest to koszt stały. Jak zatem ograniczyć koszty naszych podróży obejmujące noclegi w dużych miastach?

Jednym z najprostszych sposób obniżenia kosztów noclegów jest wybór tanich hosteli. Cieszą się one popularnością zwłaszcza wśród młodych osób, które nie mają obiekcji przed spaniem w pokojach dziesięcioosobowych. Taki nocleg znajdziemy już za 30, 40 złotych od osoby. Co jednak istotne, hostele to także bardzo często pokoje dwu-, czy czteroosobowe - jeżeli tylko potrzebujemy więcej prywatności to hostel też będzie odpowiednim miejscem na nasz nocleg.

Tani nocleg to nie tylko nocleg związany z niskim standardem. Na wielu portalach zakupów grupowych znajdziemy oferty hotelów 3-, czy nawet 4-gwiazdkowych w rozsądnych pieniądzach. Taki hotel wystawiając ofertę zniżkową liczy na zwiększone zainteresowanie klientów, którzy po atrakcyjnym pobycie prawdopodobnie przyjadą drugi raz.

Kolejną możliwością obniżenia kosztów noclegu jest skorzystanie z możliwości społeczności couchsurfing. Tytułową kanapę otrzymamy od mieszkańca danej miejscowości, który nie tylko zapewni nam dach nad głową, ale także bardzo często oprowadzi po mieście. Za ile? Za uśmiech, dobre słowo oraz symboliczny upominek. Trzeba tylko wyzbyć się strachu przed obcymi. Warto jednak pamiętać o tym, że taki sposób noclegu nie sprzyja spędzaniu romantycznych chwil z ukochaną osobą.

Nocleg należy wybierać z głową. Całkiem inaczej powinno wyglądać miejsce noclegowe, jeżeli jedziemy tylko ze swoją drugą połówką, a zupełnie inaczej jeżeli z pięcioosobową rodziną, czy grupą znajomych. Przeglądnijmy oferty kilku pensjonatów, hoteli, czy hosteli nim zdecydujemy się na ten jeden. Przy dłuższych pobytach możemy przeważnie liczyć na zniżkę. Tanie noclegi w http://moonhostel.pl to także rezerwacja z wyprzedzeniem.

Galeria zdjęć:

turystyka

wycieczki

wakacje

noclegi