"Hotel łączy w sobie elegancję i prestiż."

Nowoczesne i komfortowe pokoje hotelu zapewniają Państwu wspaniały wypoczynek. Wszystkie pokoje są z łazienkami, tv-sat, wyposażone w stałe bezpłatne łącze bezprzewodowe. do dyspozycji gości jest parking albo garaż. Chcemy służyć Państwu, również naszym zapleczem konferencyjnym. oferujemy profesjonalną organizację i obsługę spotkań służbowych konferencji i szkoleń. Bogate wyposażenie audiowizualne, dostęp do internetu, wysoki poziom organizacyjny, sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych.

Każdy z nas powinien pozwolić sobie od czasu do czasu na wyjazd w odległe, nieznane dotąd miejsce.

Nie rezygnujmy z takich podróży z powodu braku odpowiednich środków pieniężnych. Wystarczy przecież, że przez cały rok będziemy regularnie odkładać pewną kwotę. W ten sposób na pewno szybko zbierzemy pokaźną sumę, za którą wybierzemy się w wymarzoną podróż. Może to być np. podróż do Wietnamu.

W Wietnamie znajdziemy mnóstwo ciekawych miejsc oraz wspaniałych atrakcji skierowanych właśnie do turystów. Ciężko jest więc samemu zaplanować taką podróż. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem będą gotowe wycieczki do Wietnamu. Każdy z nas może z nich skorzystać, wystarczy udać się do biura podróży. Zaplanowane wycieczki z przewodnikiem będą najlepszą opcją, jeśli chcemy całkowicie wykorzystać swój wolny czas i odwiedzić wiele, ciekawych miejsc. Dzięki nim nie będziemy musieli sami rozplanowywać całego wyjazdu. A to na pewno uprzyjemni nam całą podróż. Jeśli jednak wolimy sami udać się do Wietnamu, zastanówmy się, co warto w nim zobaczyć.

Niesamowite wrażenia zapewniają np. piękne świątynie, których w Wietnamie jest po prostu mnóstwo! Jednym z takich zabytków jest One Pillar Pagoda wpisana na listę UNESCO. To niewielka świątynia, która przyciąga do siebie turystów z całego świata. Zachwyca nie tylko swoim wyglądem. W świątyni panuje bowiem niesamowita atmosfera, która na pewno zrobi na nas ogromne wrażenie. Dzięki temu będziemy mieli co wspominać. Oczywiście będąc w Wietnamie powinniśmy skosztować specjalnych, regionalnych potraw. Są one bardzo podobne do dań chińskich. Jedzenie w Wietnamie wykonuje się najczęściej przy użyciu woka, czyli specjalnego naczynia. Królują tutaj ryże, makarony oraz sosy rybne. Jeśli więc chcemy naprawdę poczuć klimat Wietnamu, skosztujmy takich regionalnych potraw, a na pewno uprzyjemnimy sobie cały wyjazd.

Wspaniałości Wietnamu do obejrzenia podczas programu wycieczki Szlakiem UNESCO opracowanego przez Biuro Podróży Ex Oriente Lux. Zarys programu znaleźć można na stronie https://exorientelux.pl/wycieczka/szlakiem-unesco/.

Galeria zdjęć:

turystyka

podróże

wycieczki

azja