"Hotel łączy w sobie elegancję i prestiż."

Nowoczesne i komfortowe pokoje hotelu zapewniają Państwu wspaniały wypoczynek. Wszystkie pokoje są z łazienkami, tv-sat, wyposażone w stałe bezpłatne łącze bezprzewodowe. do dyspozycji gości jest parking albo garaż. Chcemy służyć Państwu, również naszym zapleczem konferencyjnym. oferujemy profesjonalną organizację i obsługę spotkań służbowych konferencji i szkoleń. Bogate wyposażenie audiowizualne, dostęp do internetu, wysoki poziom organizacyjny, sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych.

Lubisz podróżować pociągiem? Kuszą Cię tanie linie autobusowe? A może korzystasz z połączeń lotniczych? W każdym z tych przypadków zapewne masz jeden podstawowy problem - brak niezależności na miejscu.

Jeśli chcesz pozwiedzać, musisz czekać na często spóźniające się autobusy, korzystać z droższych przewoźników, bądź wszędzie chodzić na piechotę, co oczywiście ogranicza możliwą do przebycia odległość? Bardzo dobrze to znamy.

Skąd pomysł na wypożyczalnię?
Właśnie z powodów takich jak te wyżej wymienione, zrodził się pomysł na naszą firmę. Nasza firma, Q24 wypożyczalnia samochodów w Krakowie udostępnia Ci za niewielką opłatą jeden z wielu samochodów, dzięki czemu zyskujesz swobodę działania i możesz dojechać wszędzie, gdzie tylko zapragniesz, zwiedzić każde miejsce na turystycznej mapie Małopolski, a także zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy na podróżach autobusami.

Wypoczynek i transport
Teraz wypoczynek może być naprawdę tani. Zachęcamy Cię do sprawdzenia ofert tanich przewoźników, m.in. licznych linii autobusowych, łączących bliskie Ci miasto z Krakowem, dzięki czemu jesteś w stanie zaoszczędzić sporą kwotę. Również przewoźnicy kolejowi nie są daleko w tyle. Jeśli zaplanujesz swoją podróż z wyprzedzeniem, prawdopodobnie otrzymasz od nich spory rabat. Możesz również skorzystać z oferty tanich linii lotniczych, które często latają do Krakowa. Odległość do miasta mogłaby być problemem, jednak nie z nami! Oferujemy również wynajem samochodów w podkrakowskich Balicach. Dzięki temu nie musisz głowić się jak wypożyczyć samochód i gdzie znaleźć wypożyczalnię - wychodzisz z lotniska i wsiadasz w samochód! Jakkolwiek byś nie przyjechał, na miejscu również możesz być mobilny - korzystając z naszych usług.

To wszystko wydaje Ci się zbyt skomplikowane, bądź nierealne? Zapraszamy do kontaktu, a odpowiemy na nurtujące Cię kwestie najszybciej, jak to możliwe. Działamy dla Ciebie.

Galeria zdjęć:

finanse

ekonomia

pieniądz

turystyka

małopolskie

kraków