"Hotel łączy w sobie elegancję i prestiż."

Nowoczesne i komfortowe pokoje hotelu zapewniają Państwu wspaniały wypoczynek. Wszystkie pokoje są z łazienkami, tv-sat, wyposażone w stałe bezpłatne łącze bezprzewodowe. do dyspozycji gości jest parking albo garaż. Chcemy służyć Państwu, również naszym zapleczem konferencyjnym. oferujemy profesjonalną organizację i obsługę spotkań służbowych konferencji i szkoleń. Bogate wyposażenie audiowizualne, dostęp do internetu, wysoki poziom organizacyjny, sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych.

Po latach mody na wyjazdy zagraniczne Polacy wracają do poznawania własnego kraju.

Jest przecież tutaj tyle pięknych, a niedocenionych miejsc. Jednym z nich jest Bydgoszcz - miasto, które w ostatnich latach zmieniło się nie do poznania.
Wakacje w Bydgoszczy mogą stać się niezapomnianym wyjazdem, zważywszy na ogrom możliwości i bogactwo wydarzeń artystyczno-kulturalnych. Powstaje zatem pytanie, co zwiedzić w Bydgoszczy?

Z pewnością miejscem przyciągającym tłumy nie tylko turystów, ale też mieszkańców jest Wyspa Młyńska i otaczająca ją Wenecja Bydgoska. Dawniej był to zwykły park otoczony rzeką. Dzisiaj, po niedawnej rewitalizacji, zaprasza wszystkich widokiem wspaniałej zielonej trawy, pięknymi i romantycznymi mostami oraz atrakcjami dla najmłodszych. Ścieżki rowerowe zapraszają również rowerzystów. Z Wyspy Młyńskiej rozciąga się wspaniały widok na Operę Nova. Jeżeli znudzi Ci się siedzenie na trawie lub ławce, z pewnością chętnie przeniesiesz się do Warzelni - browaru restauracyjnego z tarasem rozciągającym się nad Wyspą Młyńską.
Tuż obok Wyspy znajduje się bydgoska starówka. Godna uwagi jest z pewnością fara bydgoska, która najlepiej prezentuje się od strony Placu Teatralnego. Ulubionym miejscem turystów jest most na Brdzie. Można tam zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie na tle urokliwych młynów oraz figury o nazwie "Przechodzący przez rzekę".

Miłośnikom architektury secesyjnej polecamy spacer po osiedlu o wdzięcznej nazwie Sielanka. Jest ono pełne uroczych willi z przyjemnymi ogródeczkami. Niektóre z nich oferują nocleg w Bydgoszczy.
Na skraju tego osiedla znajduje się Filharmonia Pomorska, sąsiadująca ze świeżo wyremontowanym parkiem oraz ciekawą fontanną miejską. Jest to wspaniałe miejsce do spacerów, zaś sama Filharmonia, tak jak i Opera Nova, oferują bogaty program artystyczny.

Galeria zdjęć:

wycieczki

wyprawy

wakacje