"Hotel łączy w sobie elegancję i prestiż."

Nowoczesne i komfortowe pokoje hotelu zapewniają Państwu wspaniały wypoczynek. Wszystkie pokoje są z łazienkami, tv-sat, wyposażone w stałe bezpłatne łącze bezprzewodowe. do dyspozycji gości jest parking albo garaż. Chcemy służyć Państwu, również naszym zapleczem konferencyjnym. oferujemy profesjonalną organizację i obsługę spotkań służbowych konferencji i szkoleń. Bogate wyposażenie audiowizualne, dostęp do internetu, wysoki poziom organizacyjny, sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych.

Wyprawa do Malezji to wyprawa niemalże na drugi koniec świata.

Jest to takie miejsce na świecie, w którym ceny są niezwykle niskie - siła nabywcza pieniądze jest niewielka. Dlatego osoba z polską pensją może z powodzeniem zarobić sobie na dziesięciodniowy wyjazd do Malezji w ciągu jednego roku. Wylot dobrze jest zaplanować z Kijowa lub z Niemiec albo z Anglii. Na początku należy udać się na przykład do Indii lub Tajlandii i stamtąd należy szukać dalszych lotów. Podróż może trwać łącznie nawet 24 godziny, dlatego trzeba przygotować się na niemały wysiłek. Alternatywą jest skorzystanie z oferty jednego z biur podróży i zakup zorganizowanej wycieczki do Malezji.

Problemem może być także tak zwany jet lag, który spotka nas po wylądowaniu w Malezji. Powoduje on niesamowite zmęczenie.

Przed wylotem oczywiście trzeba zastanowić się co będzie naszym celem. W Malezji można na przykład wynająć sobie niesamowicie tani domek na plaży i mieszkać tam tak długo, na ile pozwoli nam nasz urlop. Można także udać się w góry, abo też zwiedzić dżunglę. Malezyjska dżungla jest niebezpieczna ze względu na dzikie zwierzęta, które zamieszkują dzikie lasy. Konieczne jest posiadanie szczepienia na malarię oraz inne choroby tropikalne, na które człowiek z Europy nie jest tak odporny jak miejscowi. Malezyjczycy przechodzą malarię często tak jak my przechodzimy cięższą grypę. Polacy natomiast na malarię mogą umrzeć - szczególnie tą o odmianie mózgowej. Dlatego właśnie potrzebne są szczepienia na wyjazd do Malezji, robione na około trzy miesiące przed wyjazdem.

Konieczne jest także zapoznanie się z podstawami języka malezyjskiego oraz z tym jakie obowiązują religie w Malezji, abyśmy wiedzieli jak się zachować będąc na obcym terenie. Zwyczaje religijne Malezyjczyków mogą być dla nas niejednokrotnie szokujące.

Galeria zdjęć:

turystyka

podróże

wyprawy